Skip to main content

PARK BIKE

PARK BIKE je inovativní a bezpečný parkovací systém pro jízdní kola a elektrokola. Navržený s ohledem na rychlost, kapacitu a pohodlí, tento výrobek nabízí řadu výhod a praktických doplňků, které zjednodušují parkování kol a podporují ekologičtější dopravu ve městech.

Parkovací systém pro jízdní kola

PARK-BIKE umí zaparkovat nebo vyparkovat 168 kol za méně než 5 minut.

Inovativní a efektivní řešení

Klasická pozemní parkoviště jsou prostorově náročná, zabezpečení uložených kol je nedostatečné, na kola prší atd. PARK BIKE je na řešení tohoto problému zaměřen a nabízí originální řešení, které splňuje požadavky na bezpečnost uložených kol, ochranu před povětrnostními vlivy, rychlost zaparkování a vyparkování kol, a to vše se značnou úsporou místa.

Velká města a určité specifické lokality (nákupní galerie, nádraží, administrativní objekty atd.), kde je provozována doprava osob (nebo je z hlediska snížení dopravní náročnosti žádoucí ji podporovat) jízdními koly, nebo elektrokoly, vzniká problém, kde tato kola bezpečně zaparkovat.

Modulární a flexibilní konstrukce

V podstatě se jedná o stavebnicový stroj vybavený elektronikou pro automatické ukládání jízdních kol a elektrokol. PARK BIKE je modulární systém, což znamená, že kola budou zaparkována v jednotlivých věžích, přičemž v každé věži bude samostatný výtah s automatickými dveřmi.  Jednotlivé věže bude možné řadit vedle sebe a „zády“ k sobě. Budou seřazeny od čtyř kusů do dvanácti, přičemž mohou tvořit i obrazce, resp. kříž, mnohoúhelník atd.

Vizualizace PARK BIKE v prostředí vlakového nádraží

PARK BIKE je naprosto originální tím, že se jedná o modulární systém, který lze sestavovat přesně podle požadavků budoucích zákazníků (od kapacity 4 modulů, tj. od 56 kol až do kapacity 12 modulů, tj. 168 kol.)

Unikátní vlastnosti

PARK BIKE je inovativní a bezpečný parkovací systém pro jízdní kola a elektrokola. Navržený s ohledem na rychlost, kapacitu a pohodlí, tento český výrobek nabízí řadu výhod a praktických doplňků, které zjednodušují parkování kol a podporují ekologičtější dopravu ve městech. Několik hlavních vlastností:

  • Rychlé odbavení: Za 20 vteřin zaparkuje nebo vyparkuje kolo.
  • Kapacita: Umožňuje bezpečné parkování až 168 kol a obsluhuje 12 zákazníků najednou.
  • Flexibilní: Vhodný pro všechny typy kol, včetně elektrokol, FATBIKE, kol s dětskými sedačkami a dětských kol.
  • Design: Neomezený výběr designu věže pro nerušený rozvoj města.
Prohlédnout celý katalog

Vizualizace PARK BIKE v prostředí Mladoboleslavské ŠKODY AUTO

Pro všechny typy kol

Členění do jednotlivých věží má další výhodu, a to že jedna, nebo více věží můžou být určeny pro zaparkování ne zcela běžných druhů kol, jako například FATBIKE, kola se zabudovanou dětskou sedačkou případně dětská kola. To znamená v praxi, když parkovací systém bude mít 8 věží, budou moci jedna popřípadě 2 a více věží být vyčleněny pro speciální parkování.

„Bez čekání”

Další výhodou je způsob vkládání a vyparkování jednotlivých kol. Každý modul má svoje automatické pojízdné dveře, to znamená, že lze zakládat jízdní kola do všech modulů současně. Hlavním rozdílem je tedy čas zaparkování a vyparkování jednotlivých kol, a tedy i celé kapacity věže.

Vizualizace PARK BIKE v prostředí Královehradecké univerzity

Kontaktujte nás